Denne siden er arkivert, og kan inneholde utdatert, gammel eller feil informasjon.

<<< dine endringer !Kulturutvalget 2021 - 2022

Aktive

Leder Anna Helle ku-sjef@samfundet.no 941 31 619
Booker Anna Sofie Alme ku-booker@samfundet.no 400 35 902
Økonomiansvarlig Emil Castillo ku-oko@samfundet.no 951 63 306
Kontor- og sosialansvarlig Johannes Barlinn ku-bar@samfundet.no 415 81 144
PR-ansvarlig Runa Myrseth ku-pr@samfundet.no 469 61 233
Koordinator Emma Sørensen ku@samfundet.no 488 85 447
Filmklubbsjef Emil Knutsen ku-filmklubb@samfundet.no 413 63 230
PR-filmklubb Ella Noer Mølster ku-filmklubb@samfundet.no 459 17 120
PR-filmklubb Åshild Akselsen ku@samfundet.no 959 06 797
SoMe-ansvarlig Haaken Stene Gjermundsen ku@samfundet.no 992 58 860
Hybelansvarlig Kari Eikeland ku@samfundet.no 412 59 153
Hybelansvarlig Frida Selch Thuestad ku@samfundet.no 400 73 109

Hele gjengen kan kontaktes på mail: ku@samfundet.no

Tidligere medlemmer

Kull 2020

Sofie Engel Jensen

Anna Juell Johnsen

Hanna Fossen Nordahl

Snorre Skeidsvoll

Una Onsrud

Kull 2019

Ane Hofsli

Kristine Lile Krohn

Vegard Landsverk

Ingvild Hagerup

Anders Nyeggen

Peter Snekkvik Tromsdal

Kull 2018

Venil Volla

Jack Li

Maren Hessen

Marie Victoria Brandtzæg Slaatta

Kull 2017

Joseph Whittington

Aslak M'kadmi

Nora Kruse

Sophie Seehuus Berg

Frida R. de Flon

Frida Jerve

Kull 2016

Hanne Almås Alsgaard

Siril Oline Sataslåtten

Signe Raftevold Rue

Anders Wilhelm Sandvik

Vilde Tiller Hagestande

Kull 2015

Erik Wangensten Berg

Agnes Dalgard

Emil Aleksander Finvold

Yngvild Hamre

Thea Marie Kvam

Kull 2014

Laurits Telle Riple

Ida Karoline Christiernin

Einar Kristian Holt

Aslak Karlsen Hauglid

Birgit Djupedal

Kull 2013

Mathilde Wessel Pehrson

Sondre Larsen Hirth

Sophia Josefin Johansson

Åsil Kjøl Wiig

Kull 2012

Mari Beathe Lomsdalen

Nina Mariann Vesseltun

Maren Falch Skaret

Jonas Bjerkelund

Martin Mork

Kull 2011

Maria BÃ¥rdsen Hesjedal

Susanne Angell-Olsen

Hanna Lønning Gjerdi

Trygve Bærland

Kull 2010

Isa Agnete Halmøy Fredriksen

Sindre Renny Wigre

Sirin Stav

Jørgen Aarnes

Tony Kjensli Bjerketveit

Kull 2009

Belma Talic

Petra Schlomer

Fredrik Birkedal Dombeck

Johannes Raustøl

Kull 2008

Tonje Svart Jæger

Signe Ulimoen Øverli

Kjetil Torseth Voldhaug

Olav Øygarden

Jon Martin Sjøvold

Kull 2007

Sandra Nystø Rahka

Anne-Marie Adriansen

Torbjørn Viksand

Leif Amund Lie

Kull 2006

Hallvard Breistein

Ragnhild Nabben

Marianne Skaar

Stian Gunstensen

HÃ¥kon Skurtveit

Kull 2005

Øyvind Tønsberg

Elise Jahnsen

Maria Bidzikoeva

Murshid Ali Murbarak

Kull 2004

Ingvil Nortier Jensen

Aslak Eide Bø

Anders Ryen

Anja Elisabeth Mulder

Kull 2003

Anne Grethe Kjelling

Even Kortner

Egil Niclaes Reksten

Silje Ryvold

Kull 2002

Benjamin Haffner

Morten Skipenes Smedsrud

Nina von Ubisch

Marita Watne

Kull 2001

Stine Bjørløw Dalsøren

Yngve Ervik Kvalø

Nina Mong

Sverre Sundsdal

Kull 2000

Åste Alnæs

Eirik Andersen

Ingrid Losnegaard

Stein Tore Wien

Kull 1999

Ingrid Bolsø Berdal

Stine Hanssen

Svein Åge Johnsen

Øyvind Skaar

Kull 1998

Espen Bakken

Kristine Haveland

Elin Skarre

Hans Petter Vadseth

Kull 1997

Hege Gjølme

Andreas Hafslund

Tove Alice Johansen

Stian Sviggum

Kull 1996

Torgeir Anderssen Trøite

Sissel Carlsen

Nora Hermansen

Lars Kristian Karlsen

Bengt-Magne Skånhaug

Kull 1995

Espen Foss Johansen

Jorunn Korneliussen

Janne Rødsand

Kull 1994

Dag Terje Endresen

Kaare Gether

Martin Sagen

Ingeborg Weideman

Kull 1993

Kjetil Hana

Marte Riiber

Mona Winge

Elise Øksendal

Kull 1992

Ylva Hustvedt

Ludvik Høeg Krohn

Henning Meese

Kull 1991

Rune Aukrust Hauglin

Martin Henriksen

Ingfrid Opøyen

Heidi Solstad

Erlend Ullestad

Kull 1990

Lars Eilertsen

Jørund Rian

Per Senumstad

Ingeborg Øftshus

Kull 1989

Monica Käkelä

Birgit Leirvik

Trine Vollan

Kull 1988

Stephan Nordbø

Andreas Hatlo

Eirik Andreassen

Bjørn Olaf Johannessen

Ernst A. Meese

Kull 1987

Reidun Elisabeth Wilhelmsen

Anna Ølnes

Rune

Kull 1986

Guri Vinje

Elin Stangnes

Anne Britt Moen

Sigurd Liseth

Morten Ofstad

Kull 1985

Kull 1984

Eli Annik Bernstein

Kull 1983

Kull 1982

Kull 1981

Svein Dalheim

Lill Bergesen

Kerstin Flovikholm

Kull 1980

Kull 1979

Eli Bjørnson

Anne Katarine Dahl

Ragnhild Eri

Kull 1978

Anne Renate Askeland Aasen

Stein Tore Johansen

Kull 1977

Helen Barbala

Ole Roger Berg

Elisabeth Harstad

Kull 1976

Odd Roar Aalborg

Lisbeth Fredriksen

Tore Hoem

Kull 1975

Jan Eirik Frivåg

May Britt Hansen

Kull 1974

Øystein Håland

Kull 1973

Erik Thorsrud

Eli Carina Dragland

Rita Irene Wahl Gulseth

Kull 1972

Arne Finne

Kull 1971

Rita Wahl Gulseth

Inge Fotland

Angela Ebbesen

Helge Johnsen

Kull 1970

Arnt Bekkevold

Sæmund Fiskvik

Kull 1969

Magne Berggren

Rolf Grieg

Oistein Johansen

Kull 1968

Odd Einar Dørum

Jan Bjøndal

Kull 1967

Harald Buhaug

Lasse Efskind

Kull 1966

Paul Irgens

||| revisjon 102, som du editerte !Kulturutvalget 2021 - 2022

Aktive

Leder Anna Helle ku-sjef@samfundet.no 941 31 619
Booker Anna Sofie Alme ku-booker@samfundet.no 400 35 902
Økonomiansvarlig Emil Castillo ku-oko@samfundet.no 951 63 306
Kontor- og sosialansvarlig Johannes Barlinn ku-bar@samfundet.no 415 81 144
PR-ansvarlig Runa Myrseth ku-pr@samfundet.no 469 61 233
Koordinator Emma Sørensen ku@samfundet.no 488 85 447
Filmklubbsjef Emil Knudsen ku-filmklubb@samfundet.no 400 35 902‬
PR-filmklubb Ella Noer Mølster ku-filmklubb@samfundet.no 459 17 120
| PR-filmklubb Åshild Akselsen ku@samfundet.no 959 06 797
SoMe-ansvarlig Haaken Stene Gjermundsen ku@samfundet.no 992 58 860
Hybelansvarlig Kari Eikeland ku@samfundet.no 412 59 153
Hybelansvarlig Frida Selch Thuestad ku@samfundet.no 400 73 109

Hele gjengen kan kontaktes på mail: ku@samfundet.no

Tidligere medlemmer

Kull 2019

Ane Hofsli

Kristine Lile Krohn

Vegard Landsverk

Ingvild Hagerup

Anders Nyeggen

Peter Snekkvik Tromsdal

Kull 2018

Venil Volla

Jack Li

Maren Hessen

Marie Victoria Brandtzæg Slaatta

Kull 2017

Joseph Whittington

Aslak M'kadmi

Nora Kruse

Sophie Seehuus Berg

Frida R. de Flon

Frida Jerve

Kull 2016

Hanne Almås Alsgaard

Siril Oline Sataslåtten

Signe Raftevold Rue

Anders Wilhelm Sandvik

Vilde Tiller Hagestande

Kull 2015

Erik Wangensten Berg

Agnes Dalgard

Emil Aleksander Finvold

Yngvild Hamre

Thea Marie Kvam

Kull 2014

Laurits Telle Riple

Ida Karoline Christiernin

Einar Kristian Holt

Aslak Karlsen Hauglid

Birgit Djupedal

Kull 2013

Mathilde Wessel Pehrson

Sondre Larsen Hirth

Sophia Josefin Johansson

Åsil Kjøl Wiig

Kull 2012

Mari Beathe Lomsdalen

Nina Mariann Vesseltun

Maren Falch Skaret

Jonas Bjerkelund

Martin Mork

Kull 2011

Maria Bårdsen Hesjedal

Susanne Angell-Olsen

Hanna Lønning Gjerdi

Trygve Bærland

Kull 2010

Isa Agnete Halmøy Fredriksen

Sindre Renny Wigre

Sirin Stav

Jørgen Aarnes

Tony Kjensli Bjerketveit

Kull 2009

Belma Talic

Petra Schlomer

Fredrik Birkedal Dombeck

Johannes Raustøl

Kull 2008

Tonje Svart Jæger

Signe Ulimoen Øverli

Kjetil Torseth Voldhaug

Olav Øygarden

Jon Martin Sjøvold

Kull 2007

Sandra Nystø Rahka

Anne-Marie Adriansen

Torbjørn Viksand

Leif Amund Lie

Kull 2006

Hallvard Breistein

Ragnhild Nabben

Marianne Skaar

Stian Gunstensen

Håkon Skurtveit

Kull 2005

Øyvind Tønsberg

Elise Jahnsen

Maria Bidzikoeva

Murshid Ali Murbarak

Kull 2004

Ingvil Nortier Jensen

Aslak Eide Bø

Anders Ryen

Anja Elisabeth Mulder

Kull 2003

Anne Grethe Kjelling

Even Kortner

Egil Niclaes Reksten

Silje Ryvold

Kull 2002

Benjamin Haffner

Morten Skipenes Smedsrud

Nina von Ubisch

Marita Watne

Kull 2001

Stine Bjørløw Dalsøren

Yngve Ervik Kvalø

Nina Mong

Sverre Sundsdal

Kull 2000

Åste Alnæs

Eirik Andersen

Ingrid Losnegaard

Stein Tore Wien

Kull 1999

Ingrid Bolsø Berdal

Stine Hanssen

Svein Åge Johnsen

Øyvind Skaar

Kull 1998

Espen Bakken

Kristine Haveland

Elin Skarre

Hans Petter Vadseth

Kull 1997

Hege Gjølme

Andreas Hafslund

Tove Alice Johansen

Stian Sviggum

Kull 1996

Torgeir Anderssen Trøite

Sissel Carlsen

Nora Hermansen

Lars Kristian Karlsen

Bengt-Magne Skånhaug

Kull 1995

Espen Foss Johansen

Jorunn Korneliussen

Janne Rødsand

Kull 1994

Dag Terje Endresen

Kaare Gether

Martin Sagen

Ingeborg Weideman

Kull 1993

Kjetil Hana

Marte Riiber

Mona Winge

Elise Øksendal

Kull 1992

Ylva Hustvedt

Ludvik Høeg Krohn

Henning Meese

Kull 1991

Rune Aukrust Hauglin

Martin Henriksen

Ingfrid Opøyen

Heidi Solstad

Erlend Ullestad

Kull 1990

Lars Eilertsen

Jørund Rian

Per Senumstad

Ingeborg Øftshus

Kull 1989

Monica Käkelä

Birgit Leirvik

Trine Vollan

Kull 1988

Stephan Nordbø

Andreas Hatlo

Eirik Andreassen

Bjørn Olaf Johannessen

Ernst A. Meese

Kull 1987

Reidun Elisabeth Wilhelmsen

Anna Ølnes

Rune

Kull 1986

Guri Vinje

Elin Stangnes

Anne Britt Moen

Sigurd Liseth

Morten Ofstad

Kull 1985

Kull 1984

Eli Annik Bernstein

Kull 1983

Kull 1982

Kull 1981

Svein Dalheim

Lill Bergesen

Kerstin Flovikholm

Kull 1980

Kull 1979

Eli Bjørnson

Anne Katarine Dahl

Ragnhild Eri

Kull 1978

Anne Renate Askeland Aasen

Stein Tore Johansen

Kull 1977

Helen Barbala

Ole Roger Berg

Elisabeth Harstad

Kull 1976

Odd Roar Aalborg

Lisbeth Fredriksen

Tore Hoem

Kull 1975

Jan Eirik Frivåg

May Britt Hansen

Kull 1974

Øystein Håland

Kull 1973

Erik Thorsrud

Eli Carina Dragland

Rita Irene Wahl Gulseth

Kull 1972

Arne Finne

Kull 1971

Rita Wahl Gulseth

Inge Fotland

Angela Ebbesen

Helge Johnsen

Kull 1970

Arnt Bekkevold

Sæmund Fiskvik

Kull 1969

Magne Berggren

Rolf Grieg

Oistein Johansen

Kull 1968

Odd Einar Dørum

Jan Bjøndal

Kull 1967

Harald Buhaug

Lasse Efskind

Kull 1966

Paul Irgens

===== !Kulturutvalget 2021 - 2022

Aktive

Leder Anna Helle ku-sjef@samfundet.no 941 31 619
Booker Anna Sofie Alme ku-booker@samfundet.no 400 35 902
Økonomiansvarlig Emil Castillo ku-oko@samfundet.no 951 63 306
Kontor- og sosialansvarlig Johannes Barlinn ku-bar@samfundet.no 415 81 144
PR-ansvarlig Runa Myrseth ku-pr@samfundet.no 469 61 233
Koordinator Emma Sørensen ku@samfundet.no 488 85 447
Filmklubbsjef Emil Knudsen ku-filmklubb@samfundet.no 400 35 902‬
PR-filmklubb Ella Noer Mølster ku-filmklubb@samfundet.no 459 17 120
| PR-filmklubb Åshild Akselsen ku@samfundet.no 959 06 797
SoMe-ansvarlig Haaken Stene Gjermundsen ku@samfundet.no 992 58 860
Hybelansvarlig Kari Eikeland ku@samfundet.no 412 59 153
Hybelansvarlig Frida Selch Thuestad ku@samfundet.no 400 73 109

Hele gjengen kan kontaktes på mail: ku@samfundet.no

Tidligere medlemmer

Kull 2019

Ane Hofsli

Kristine Lile Krohn

Vegard Landsverk

Ingvild Hagerup

Anders Nyeggen

Peter Snekkvik Tromsdal

Kull 2018

Venil Volla

Jack Li

Maren Hessen

Marie Victoria Brandtzæg Slaatta

Kull 2017

Joseph Whittington

Aslak M'kadmi

Nora Kruse

Sophie Seehuus Berg

Frida R. de Flon

Frida Jerve

Kull 2016

Hanne Almås Alsgaard

Siril Oline Sataslåtten

Signe Raftevold Rue

Anders Wilhelm Sandvik

Vilde Tiller Hagestande

Kull 2015

Erik Wangensten Berg

Agnes Dalgard

Emil Aleksander Finvold

Yngvild Hamre

Thea Marie Kvam

Kull 2014

Laurits Telle Riple

Ida Karoline Christiernin

Einar Kristian Holt

Aslak Karlsen Hauglid

Birgit Djupedal

Kull 2013

Mathilde Wessel Pehrson

Sondre Larsen Hirth

Sophia Josefin Johansson

Åsil Kjøl Wiig

Kull 2012

Mari Beathe Lomsdalen

Nina Mariann Vesseltun

Maren Falch Skaret

Jonas Bjerkelund

Martin Mork

Kull 2011

Maria Bårdsen Hesjedal

Susanne Angell-Olsen

Hanna Lønning Gjerdi

Trygve Bærland

Kull 2010

Isa Agnete Halmøy Fredriksen

Sindre Renny Wigre

Sirin Stav

Jørgen Aarnes

Tony Kjensli Bjerketveit

Kull 2009

Belma Talic

Petra Schlomer

Fredrik Birkedal Dombeck

Johannes Raustøl

Kull 2008

Tonje Svart Jæger

Signe Ulimoen Øverli

Kjetil Torseth Voldhaug

Olav Øygarden

Jon Martin Sjøvold

Kull 2007

Sandra Nystø Rahka

Anne-Marie Adriansen

Torbjørn Viksand

Leif Amund Lie

Kull 2006

Hallvard Breistein

Ragnhild Nabben

Marianne Skaar

Stian Gunstensen

Håkon Skurtveit

Kull 2005

Øyvind Tønsberg

Elise Jahnsen

Maria Bidzikoeva

Murshid Ali Murbarak

Kull 2004

Ingvil Nortier Jensen

Aslak Eide Bø

Anders Ryen

Anja Elisabeth Mulder

Kull 2003

Anne Grethe Kjelling

Even Kortner

Egil Niclaes Reksten

Silje Ryvold

Kull 2002

Benjamin Haffner

Morten Skipenes Smedsrud

Nina von Ubisch

Marita Watne

Kull 2001

Stine Bjørløw Dalsøren

Yngve Ervik Kvalø

Nina Mong

Sverre Sundsdal

Kull 2000

Åste Alnæs

Eirik Andersen

Ingrid Losnegaard

Stein Tore Wien

Kull 1999

Ingrid Bolsø Berdal

Stine Hanssen

Svein Åge Johnsen

Øyvind Skaar

Kull 1998

Espen Bakken

Kristine Haveland

Elin Skarre

Hans Petter Vadseth

Kull 1997

Hege Gjølme

Andreas Hafslund

Tove Alice Johansen

Stian Sviggum

Kull 1996

Torgeir Anderssen Trøite

Sissel Carlsen

Nora Hermansen

Lars Kristian Karlsen

Bengt-Magne Skånhaug

Kull 1995

Espen Foss Johansen

Jorunn Korneliussen

Janne Rødsand

Kull 1994

Dag Terje Endresen

Kaare Gether

Martin Sagen

Ingeborg Weideman

Kull 1993

Kjetil Hana

Marte Riiber

Mona Winge

Elise Øksendal

Kull 1992

Ylva Hustvedt

Ludvik Høeg Krohn

Henning Meese

Kull 1991

Rune Aukrust Hauglin

Martin Henriksen

Ingfrid Opøyen

Heidi Solstad

Erlend Ullestad

Kull 1990

Lars Eilertsen

Jørund Rian

Per Senumstad

Ingeborg Øftshus

Kull 1989

Monica Käkelä

Birgit Leirvik

Trine Vollan

Kull 1988

Stephan Nordbø

Andreas Hatlo

Eirik Andreassen

Bjørn Olaf Johannessen

Ernst A. Meese

Kull 1987

Reidun Elisabeth Wilhelmsen

Anna Ølnes

Rune

Kull 1986

Guri Vinje

Elin Stangnes

Anne Britt Moen

Sigurd Liseth

Morten Ofstad

Kull 1985

Kull 1984

Eli Annik Bernstein

Kull 1983

Kull 1982

Kull 1981

Svein Dalheim

Lill Bergesen

Kerstin Flovikholm

Kull 1980

Kull 1979

Eli Bjørnson

Anne Katarine Dahl

Ragnhild Eri

Kull 1978

Anne Renate Askeland Aasen

Stein Tore Johansen

Kull 1977

Helen Barbala

Ole Roger Berg

Elisabeth Harstad

Kull 1976

Odd Roar Aalborg

Lisbeth Fredriksen

Tore Hoem

Kull 1975

Jan Eirik Frivåg

May Britt Hansen

Kull 1974

Øystein Håland

Kull 1973

Erik Thorsrud

Eli Carina Dragland

Rita Irene Wahl Gulseth

Kull 1972

Arne Finne

Kull 1971

Rita Wahl Gulseth

Inge Fotland

Angela Ebbesen

Helge Johnsen

Kull 1970

Arnt Bekkevold

Sæmund Fiskvik

Kull 1969

Magne Berggren

Rolf Grieg

Oistein Johansen

Kull 1968

Odd Einar Dørum

Jan Bjøndal

Kull 1967

Harald Buhaug

Lasse Efskind

Kull 1966

Paul Irgens

revisjon 105, siste i databasen

Lenker: Start, medlemmer