<<< dine endringer !Kulturutvalget 2021 - 2022
Aktive
Leder | Anna Helle | ku-sjef@samfundet.no | 941 31 619 |
Booker | Anna Sofie Alme | ku-booker@samfundet.no | 400 35 902 |
Økonomiansvarlig | Emil Castillo | ku-oko@samfundet.no | 951 63 306 |
Kontor- og sosialansvarlig | Johannes Barlinn | ku-bar@samfundet.no | 415 81 144 |
PR-ansvarlig | Runa Myrseth | ku-pr@samfundet.no | 469 61 233 |
Koordinator | Emma Sørensen | ku@samfundet.no | 488 85 447 |
Filmklubbsjef | Emil Knutsen | ku-filmklubb@samfundet.no | 413 63 230 |
PR-filmklubb | Ella Noer Mølster | ku-filmklubb@samfundet.no | 459 17 120 |
PR-filmklubb | Åshild Akselsen | ku@samfundet.no | 959 06 797 |
SoMe-ansvarlig | Haaken Stene Gjermundsen | ku@samfundet.no | 992 58 860 |
Hybelansvarlig | Kari Eikeland | ku@samfundet.no | 412 59 153 |
Hybelansvarlig | Frida Selch Thuestad | ku@samfundet.no | 400 73 109 |
Hele gjengen kan kontaktes på mail: ku@samfundet.no
Tidligere medlemmer
Kull 2022
Ella Noer Mølster
Emil Vistung Knutsen
Frida Kari Eikeland
Haaken Gjermundsen
Åshild Helleslia Akselsen
Kari Eikeland
Kull 2021
Anna Helle
Emil Castillo
Emma Stavnar Sørensen
Johannes Barlinn
Runa Myrseth
Anna Sofie Alme
Kull 2020
Sofie Engel Jensen
Anna Juell Johnsen
Hanna Fossen Nordahl
Snorre Skeidsvoll
Una Onsrud
Kull 2019
Ane Hofsli
Kristine Lile Krohn
Vegard Landsverk
Ingvild Hagerup
Anders Nyeggen
Peter Snekkvik Tromsdal
Kull 2018
Venil Volla
Jack Li
Maren Hessen
Marie Victoria Brandtzæg Slaatta
Kull 2017
Joseph Whittington
Aslak M'kadmi
Nora Kruse
Sophie Seehuus Berg
Frida R. de Flon
Frida Jerve
Kull 2016
Hanne Almås Alsgaard
Siril Oline Sataslåtten
Signe Raftevold Rue
Anders Wilhelm Sandvik
Vilde Tiller Hagestande
Kull 2015
Erik Wangensten Berg
Agnes Dalgard
Emil Aleksander Finvold
Yngvild Hamre
Thea Marie Kvam
Kull 2014
Laurits Telle Riple
Ida Karoline Christiernin
Einar Kristian Holt
Aslak Karlsen Hauglid
Birgit Djupedal
Kull 2013
Mathilde Wessel Pehrson
Sondre Larsen Hirth
Sophia Josefin Johansson
à sil Kjøl Wiig
Kull 2012
Mari Beathe Lomsdalen
Nina Mariann Vesseltun
Maren Falch Skaret
Jonas Bjerkelund
Martin Mork
Kull 2011
Maria BÃ¥rdsen Hesjedal
Susanne Angell-Olsen
Hanna Lønning Gjerdi
Trygve Bærland
Kull 2010
Isa Agnete Halmøy Fredriksen
Sindre Renny Wigre
Sirin Stav
Jørgen Aarnes
Tony Kjensli Bjerketveit
Kull 2009
Belma Talic
Petra Schlomer
Fredrik Birkedal Dombeck
Johannes Raustøl
Kull 2008
Tonje Svart Jæger
Signe Ulimoen Ãverli
Kjetil Torseth Voldhaug
Olav Ãygarden
Jon Martin Sjøvold
Kull 2007
Sandra Nystø Rahka
Anne-Marie Adriansen
Torbjørn Viksand
Leif Amund Lie
Kull 2006
Hallvard Breistein
Ragnhild Nabben
Marianne Skaar
Stian Gunstensen
HÃ¥kon Skurtveit
Kull 2005
Ãyvind Tønsberg
Elise Jahnsen
Maria Bidzikoeva
Murshid Ali Murbarak
Kull 2004
Ingvil Nortier Jensen
Aslak Eide Bø
Anders Ryen
Anja Elisabeth Mulder
Kull 2003
Anne Grethe Kjelling
Even Kortner
Egil Niclaes Reksten
Silje Ryvold
Kull 2002
Benjamin Haffner
Morten Skipenes Smedsrud
Nina von Ubisch
Marita Watne
Kull 2001
Stine Bjørløw Dalsøren
Yngve Ervik Kvalø
Nina Mong
Sverre Sundsdal
Kull 2000
à ste Alnæs
Eirik Andersen
Ingrid Losnegaard
Stein Tore Wien
Kull 1999
Ingrid Bolsø Berdal
Stine Hanssen
Svein à ge Johnsen
Ãyvind Skaar
Kull 1998
Espen Bakken
Kristine Haveland
Elin Skarre
Hans Petter Vadseth
Kull 1997
Hege Gjølme
Andreas Hafslund
Tove Alice Johansen
Stian Sviggum
Kull 1996
Torgeir Anderssen Trøite
Sissel Carlsen
Nora Hermansen
Lars Kristian Karlsen
Bengt-Magne Skånhaug
Kull 1995
Espen Foss Johansen
Jorunn Korneliussen
Janne Rødsand
Kull 1994
Dag Terje Endresen
Kaare Gether
Martin Sagen
Ingeborg Weideman
Kull 1993
Kjetil Hana
Marte Riiber
Mona Winge
Elise Ãksendal
Kull 1992
Ylva Hustvedt
Ludvik Høeg Krohn
Henning Meese
Kull 1991
Rune Aukrust Hauglin
Martin Henriksen
Ingfrid Opøyen
Heidi Solstad
Erlend Ullestad
Kull 1990
Lars Eilertsen
Jørund Rian
Per Senumstad
Ingeborg Ãftshus
Kull 1989
Monica Käkelä
Birgit Leirvik
Trine Vollan
Kull 1988
Stephan Nordbø
Andreas Hatlo
Eirik Andreassen
Bjørn Olaf Johannessen
Ernst A. Meese
Kull 1987
Reidun Elisabeth Wilhelmsen
Anna Ãlnes
Rune
Kull 1986
Guri Vinje
Elin Stangnes
Anne Britt Moen
Sigurd Liseth
Morten Ofstad
Kull 1985
Kull 1984
Eli Annik Bernstein
Kull 1983
Kull 1982
Kull 1981
Svein Dalheim
Lill Bergesen
Kerstin Flovikholm
Kull 1980
Kull 1979
Eli Bjørnson
Anne Katarine Dahl
Ragnhild Eri
Kull 1978
Anne Renate Askeland Aasen
Stein Tore Johansen
Kull 1977
Helen Barbala
Ole Roger Berg
Elisabeth Harstad
Kull 1976
Odd Roar Aalborg
Lisbeth Fredriksen
Tore Hoem
Kull 1975
Jan Eirik Frivåg
May Britt Hansen
Kull 1974
Ãystein HÃ¥land
Kull 1973
Erik Thorsrud
Eli Carina Dragland
Rita Irene Wahl Gulseth
Kull 1972
Arne Finne
Kull 1971
Rita Wahl Gulseth
Inge Fotland
Angela Ebbesen
Helge Johnsen
Kull 1970
Arnt Bekkevold
Sæmund Fiskvik
Kull 1969
Magne Berggren
Rolf Grieg
Oistein Johansen
Kull 1968
Odd Einar Dørum
Jan Bjøndal
Kull 1967
Harald Buhaug
Lasse Efskind
Kull 1966
Paul Irgens
||| revisjon 102, som du editerte !Kulturutvalget 2021 - 2022
Aktive
Leder | Anna Helle | ku-sjef@samfundet.no | 941 31 619 |
Booker | Anna Sofie Alme | ku-booker@samfundet.no | 400 35 902 |
Økonomiansvarlig | Emil Castillo | ku-oko@samfundet.no | 951 63 306 |
Kontor- og sosialansvarlig | Johannes Barlinn | ku-bar@samfundet.no | 415 81 144 |
PR-ansvarlig | Runa Myrseth | ku-pr@samfundet.no | 469 61 233 |
Koordinator | Emma Sørensen | ku@samfundet.no | 488 85 447 |
Filmklubbsjef | Emil Knudsen | ku-filmklubb@samfundet.no | 400 35 902 |
PR-filmklubb | Ella Noer Mølster | ku-filmklubb@samfundet.no | 459 17 120 |
SoMe-ansvarlig | Haaken Stene Gjermundsen | ku@samfundet.no | 992 58 860 |
Hybelansvarlig | Kari Eikeland | ku@samfundet.no | 412 59 153 |
Hybelansvarlig | Frida Selch Thuestad | ku@samfundet.no | 400 73 109 |
Hele gjengen kan kontaktes på mail: ku@samfundet.no
Tidligere medlemmer
Kull 2019
Ane Hofsli
Kristine Lile Krohn
Vegard Landsverk
Ingvild Hagerup
Anders Nyeggen
Peter Snekkvik Tromsdal
Kull 2018
Venil Volla
Jack Li
Maren Hessen
Marie Victoria Brandtzæg Slaatta
Kull 2017
Joseph Whittington
Aslak M'kadmi
Nora Kruse
Sophie Seehuus Berg
Frida R. de Flon
Frida Jerve
Kull 2016
Hanne Almås Alsgaard
Siril Oline Sataslåtten
Signe Raftevold Rue
Anders Wilhelm Sandvik
Vilde Tiller Hagestande
Kull 2015
Erik Wangensten Berg
Agnes Dalgard
Emil Aleksander Finvold
Yngvild Hamre
Thea Marie Kvam
Kull 2014
Laurits Telle Riple
Ida Karoline Christiernin
Einar Kristian Holt
Aslak Karlsen Hauglid
Birgit Djupedal
Kull 2013
Mathilde Wessel Pehrson
Sondre Larsen Hirth
Sophia Josefin Johansson
Åsil Kjøl Wiig
Kull 2012
Mari Beathe Lomsdalen
Nina Mariann Vesseltun
Maren Falch Skaret
Jonas Bjerkelund
Martin Mork
Kull 2011
Maria Bårdsen Hesjedal
Susanne Angell-Olsen
Hanna Lønning Gjerdi
Trygve Bærland
Kull 2010
Isa Agnete Halmøy Fredriksen
Sindre Renny Wigre
Sirin Stav
Jørgen Aarnes
Tony Kjensli Bjerketveit
Kull 2009
Belma Talic
Petra Schlomer
Fredrik Birkedal Dombeck
Johannes Raustøl
Kull 2008
Tonje Svart Jæger
Signe Ulimoen Øverli
Kjetil Torseth Voldhaug
Olav Øygarden
Jon Martin Sjøvold
Kull 2007
Sandra Nystø Rahka
Anne-Marie Adriansen
Torbjørn Viksand
Leif Amund Lie
Kull 2006
Hallvard Breistein
Ragnhild Nabben
Marianne Skaar
Stian Gunstensen
Håkon Skurtveit
Kull 2005
Øyvind Tønsberg
Elise Jahnsen
Maria Bidzikoeva
Murshid Ali Murbarak
Kull 2004
Ingvil Nortier Jensen
Aslak Eide Bø
Anders Ryen
Anja Elisabeth Mulder
Kull 2003
Anne Grethe Kjelling
Even Kortner
Egil Niclaes Reksten
Silje Ryvold
Kull 2002
Benjamin Haffner
Morten Skipenes Smedsrud
Nina von Ubisch
Marita Watne
Kull 2001
Stine Bjørløw Dalsøren
Yngve Ervik Kvalø
Nina Mong
Sverre Sundsdal
Kull 2000
Åste Alnæs
Eirik Andersen
Ingrid Losnegaard
Stein Tore Wien
Kull 1999
Ingrid Bolsø Berdal
Stine Hanssen
Svein Åge Johnsen
Øyvind Skaar
Kull 1998
Espen Bakken
Kristine Haveland
Elin Skarre
Hans Petter Vadseth
Kull 1997
Hege Gjølme
Andreas Hafslund
Tove Alice Johansen
Stian Sviggum
Kull 1996
Torgeir Anderssen Trøite
Sissel Carlsen
Nora Hermansen
Lars Kristian Karlsen
Bengt-Magne Skånhaug
Kull 1995
Espen Foss Johansen
Jorunn Korneliussen
Janne Rødsand
Kull 1994
Dag Terje Endresen
Kaare Gether
Martin Sagen
Ingeborg Weideman
Kull 1993
Kjetil Hana
Marte Riiber
Mona Winge
Elise Øksendal
Kull 1992
Ylva Hustvedt
Ludvik Høeg Krohn
Henning Meese
Kull 1991
Rune Aukrust Hauglin
Martin Henriksen
Ingfrid Opøyen
Heidi Solstad
Erlend Ullestad
Kull 1990
Lars Eilertsen
Jørund Rian
Per Senumstad
Ingeborg Øftshus
Kull 1989
Monica Käkelä
Birgit Leirvik
Trine Vollan
Kull 1988
Stephan Nordbø
Andreas Hatlo
Eirik Andreassen
Bjørn Olaf Johannessen
Ernst A. Meese
Kull 1987
Reidun Elisabeth Wilhelmsen
Anna Ølnes
Rune
Kull 1986
Guri Vinje
Elin Stangnes
Anne Britt Moen
Sigurd Liseth
Morten Ofstad
Kull 1985
Kull 1984
Eli Annik Bernstein
Kull 1983
Kull 1982
Kull 1981
Svein Dalheim
Lill Bergesen
Kerstin Flovikholm
Kull 1980
Kull 1979
Eli Bjørnson
Anne Katarine Dahl
Ragnhild Eri
Kull 1978
Anne Renate Askeland Aasen
Stein Tore Johansen
Kull 1977
Helen Barbala
Ole Roger Berg
Elisabeth Harstad
Kull 1976
Odd Roar Aalborg
Lisbeth Fredriksen
Tore Hoem
Kull 1975
Jan Eirik Frivåg
May Britt Hansen
Kull 1974
Øystein Håland
Kull 1973
Erik Thorsrud
Eli Carina Dragland
Rita Irene Wahl Gulseth
Kull 1972
Arne Finne
Kull 1971
Rita Wahl Gulseth
Inge Fotland
Angela Ebbesen
Helge Johnsen
Kull 1970
Arnt Bekkevold
Sæmund Fiskvik
Kull 1969
Magne Berggren
Rolf Grieg
Oistein Johansen
Kull 1968
Odd Einar Dørum
Jan Bjøndal
Kull 1967
Harald Buhaug
Lasse Efskind
Kull 1966
Paul Irgens
===== !Kulturutvalget 2021 - 2022
Aktive
Leder | Anna Helle | ku-sjef@samfundet.no | 941 31 619 |
Booker | Anna Sofie Alme | ku-booker@samfundet.no | 400 35 902 |
Økonomiansvarlig | Emil Castillo | ku-oko@samfundet.no | 951 63 306 |
Kontor- og sosialansvarlig | Johannes Barlinn | ku-bar@samfundet.no | 415 81 144 |
PR-ansvarlig | Runa Myrseth | ku-pr@samfundet.no | 469 61 233 |
Koordinator | Emma Sørensen | ku@samfundet.no | 488 85 447 |
Filmklubbsjef | Emil Knudsen | ku-filmklubb@samfundet.no | 400 35 902 |
PR-filmklubb | Ella Noer Mølster | ku-filmklubb@samfundet.no | 459 17 120 |
SoMe-ansvarlig | Haaken Stene Gjermundsen | ku@samfundet.no | 992 58 860 |
Hybelansvarlig | Kari Eikeland | ku@samfundet.no | 412 59 153 |
Hybelansvarlig | Frida Selch Thuestad | ku@samfundet.no | 400 73 109 |
Hele gjengen kan kontaktes på mail: ku@samfundet.no
Tidligere medlemmer
Kull 2019
Ane Hofsli
Kristine Lile Krohn
Vegard Landsverk
Ingvild Hagerup
Anders Nyeggen
Peter Snekkvik Tromsdal
Kull 2018
Venil Volla
Jack Li
Maren Hessen
Marie Victoria Brandtzæg Slaatta
Kull 2017
Joseph Whittington
Aslak M'kadmi
Nora Kruse
Sophie Seehuus Berg
Frida R. de Flon
Frida Jerve
Kull 2016
Hanne Almås Alsgaard
Siril Oline Sataslåtten
Signe Raftevold Rue
Anders Wilhelm Sandvik
Vilde Tiller Hagestande
Kull 2015
Erik Wangensten Berg
Agnes Dalgard
Emil Aleksander Finvold
Yngvild Hamre
Thea Marie Kvam
Kull 2014
Laurits Telle Riple
Ida Karoline Christiernin
Einar Kristian Holt
Aslak Karlsen Hauglid
Birgit Djupedal
Kull 2013
Mathilde Wessel Pehrson
Sondre Larsen Hirth
Sophia Josefin Johansson
Åsil Kjøl Wiig
Kull 2012
Mari Beathe Lomsdalen
Nina Mariann Vesseltun
Maren Falch Skaret
Jonas Bjerkelund
Martin Mork
Kull 2011
Maria Bårdsen Hesjedal
Susanne Angell-Olsen
Hanna Lønning Gjerdi
Trygve Bærland
Kull 2010
Isa Agnete Halmøy Fredriksen
Sindre Renny Wigre
Sirin Stav
Jørgen Aarnes
Tony Kjensli Bjerketveit
Kull 2009
Belma Talic
Petra Schlomer
Fredrik Birkedal Dombeck
Johannes Raustøl
Kull 2008
Tonje Svart Jæger
Signe Ulimoen Øverli
Kjetil Torseth Voldhaug
Olav Øygarden
Jon Martin Sjøvold
Kull 2007
Sandra Nystø Rahka
Anne-Marie Adriansen
Torbjørn Viksand
Leif Amund Lie
Kull 2006
Hallvard Breistein
Ragnhild Nabben
Marianne Skaar
Stian Gunstensen
Håkon Skurtveit
Kull 2005
Øyvind Tønsberg
Elise Jahnsen
Maria Bidzikoeva
Murshid Ali Murbarak
Kull 2004
Ingvil Nortier Jensen
Aslak Eide Bø
Anders Ryen
Anja Elisabeth Mulder
Kull 2003
Anne Grethe Kjelling
Even Kortner
Egil Niclaes Reksten
Silje Ryvold
Kull 2002
Benjamin Haffner
Morten Skipenes Smedsrud
Nina von Ubisch
Marita Watne
Kull 2001
Stine Bjørløw Dalsøren
Yngve Ervik Kvalø
Nina Mong
Sverre Sundsdal
Kull 2000
Åste Alnæs
Eirik Andersen
Ingrid Losnegaard
Stein Tore Wien
Kull 1999
Ingrid Bolsø Berdal
Stine Hanssen
Svein Åge Johnsen
Øyvind Skaar
Kull 1998
Espen Bakken
Kristine Haveland
Elin Skarre
Hans Petter Vadseth
Kull 1997
Hege Gjølme
Andreas Hafslund
Tove Alice Johansen
Stian Sviggum
Kull 1996
Torgeir Anderssen Trøite
Sissel Carlsen
Nora Hermansen
Lars Kristian Karlsen
Bengt-Magne Skånhaug
Kull 1995
Espen Foss Johansen
Jorunn Korneliussen
Janne Rødsand
Kull 1994
Dag Terje Endresen
Kaare Gether
Martin Sagen
Ingeborg Weideman
Kull 1993
Kjetil Hana
Marte Riiber
Mona Winge
Elise Øksendal
Kull 1992
Ylva Hustvedt
Ludvik Høeg Krohn
Henning Meese
Kull 1991
Rune Aukrust Hauglin
Martin Henriksen
Ingfrid Opøyen
Heidi Solstad
Erlend Ullestad
Kull 1990
Lars Eilertsen
Jørund Rian
Per Senumstad
Ingeborg Øftshus
Kull 1989
Monica Käkelä
Birgit Leirvik
Trine Vollan
Kull 1988
Stephan Nordbø
Andreas Hatlo
Eirik Andreassen
Bjørn Olaf Johannessen
Ernst A. Meese
Kull 1987
Reidun Elisabeth Wilhelmsen
Anna Ølnes
Rune
Kull 1986
Guri Vinje
Elin Stangnes
Anne Britt Moen
Sigurd Liseth
Morten Ofstad
Kull 1985
Kull 1984
Eli Annik Bernstein
Kull 1983
Kull 1982
Kull 1981
Svein Dalheim
Lill Bergesen
Kerstin Flovikholm
Kull 1980
Kull 1979
Eli Bjørnson
Anne Katarine Dahl
Ragnhild Eri
Kull 1978
Anne Renate Askeland Aasen
Stein Tore Johansen
Kull 1977
Helen Barbala
Ole Roger Berg
Elisabeth Harstad
Kull 1976
Odd Roar Aalborg
Lisbeth Fredriksen
Tore Hoem
Kull 1975
Jan Eirik Frivåg
May Britt Hansen
Kull 1974
Øystein Håland
Kull 1973
Erik Thorsrud
Eli Carina Dragland
Rita Irene Wahl Gulseth
Kull 1972
Arne Finne
Kull 1971
Rita Wahl Gulseth
Inge Fotland
Angela Ebbesen
Helge Johnsen
Kull 1970
Arnt Bekkevold
Sæmund Fiskvik
Kull 1969
Magne Berggren
Rolf Grieg
Oistein Johansen
Kull 1968
Odd Einar Dørum
Jan Bjøndal
Kull 1967
Harald Buhaug
Lasse Efskind
Kull 1966
Paul Irgens
revisjon 105, siste i databasen